Online Etkinlikler

Profesyonel Rehberler Eşliğinde Sanal Şehir Turları

İnternet üzerinde sanal şehir, müze ve stadyum turlarını araştırırken bu işin ülkemizde de ciddi bir ivme kazandığını fark ettik.

Bu tarz platformlardaki sanal şehir turları bilgisayar ya da telefonlar üzerinden profesyonel rehberler eşliğinde gerçekleştirilirken, gezi esnasında anlatım sürerken rehbere yazılı olarak soru sormak ya da notlar iletmek mümkün olabiliyor. Bu sayede katılımcı interaktif bir deneyim yaşamış oluyor.

Metaverse dünyasına adım atmadan önceki en güncel yöntemin bu tarzda gerçekleşen sanal tur, gezi ya da atölyeler olduğunu ayrıca söylemek şimdilik mümkün.

Bu tür organizasyonları yapan firma ya da teşebbüsler katılımcı sayısını sınırlı tutarak süreçlerini daha etkin yönetmeye çalışıyorlar. İnternet üzerinden etkinlik biletleri alabildiğimiz uygulamalarda da bu tarz etkinliklere dair biletlerin satılmaya başlandığını görüyoruz.

Hayal kırıklığı yaşamamak adına Sanal Şehir Gezisi ya da Müze Turu gibi organizasyonlara bilet alırken rehberinizin kim olduğu bilmeniz çok önemli. Bu sebeple rehberin deneyim ve tecrübelerini ve bir de kullandığı dilin ve tarzın size hitap edip etmediğini kontrol etmenizde fayda var. Bu bilgilere web üzerinden ulaşmak hatta rehberin bir kısa demo sunumunu izlemenizi öneriyoruz.

Biletix Online Etkinlikleri için tıklayınız.

Passo Online Etkinlikleri için tıklayınız.

Biletino Online Etkinlikleri için tıklayınız.

Online Mektep Sanal Şehir Turu Takvimi ve Detayları için tıklayınız. Sitede ayrıca stadyum turları, sanal müze gezileri ve sanal atölyeler gibi seçenekler de bulunmakta ve ortalama kişi başına aktivite ücretleri gezi ve turlar için 100-150₺ bandında gerçekleşmekte.